Zgłoszenia: 18. Szybowcowe Mistrzostwa Polski w klasie Klub A, 4-13 czerwca 2020

Zawody Szybowcowe

Szybowcowe Mistrzostwa Polski w klasie Klub A, 4-13 czerwca 2020

Lp. Imię Nazwisko Klub Pozycja w rankingu PL Typ szybowca Wpisowe
Lp. Imię Nazwisko Klub Pozycja w rankingu PL Typ szybowca Wpisowe
1 Marek Niewiaomy Aeroklub Bielsko-Bialski 175 Jantar std 2
2 Mikołaj Zdun Aeroklub Leszczyński 21 Jantar Std
3 Agata Kaszczuk Wrocław 88 LS 1 F
4 Marek Herbreder warszawski 45 SZD-55
5 Andrzej Szczerba warszawski 43 Jantar std-2
6 Marek BIAŁY Radom 55 Jantar Std 3
7 wojciech Kubiak Aeroklub Krakowski 74 SZD 55 2020.02.17
8 Krzysztof Węgierski Aeroklub Kujawski 58 Std. Cirrus
9 Maciej Karczmarski Aeroklub Warszawski 34 SZD-55
10 Zbigniew Meller Aeroklub Poznański 77 Jantar Std 3 LC
11 Maciej Maciejewski Aeroklub Białostocki 98 Jantar Std 2
12 Miroslaw Wysocki Aeroklub Ziemi Lubuskiej 81 Jantar Std 3
13 Rafal Elzanowski Radomski 109 Jantar Std.2 2020.02.13
14 Łukasz Kornacki Aeroklub Ziemi Mazowieckiej 14 Brawo
15 Jarek Michaluk Radomski 54 Jantar 3 std 2020.02.21
16 Wojciech Szczęsny Lubelski 40 SZD-48-1 Jantar Std.2
17 Grzegorz Głąb AZZ 129 Discus B 2020.02.14
18 Jan Lidke A. Cz. 155 Mini-Nimbus 2020.02.10
19 Stanisław Wujczak Leszno 16 Jantar Std 3
20 Arkadiusz Bajura Częstochowa 30 Mini Nimbus C 2020.03.09
21 Jerzy Mikołajczyk SAZM 134 Ls 4
22 Łukasz Florkowski Ostrowski 42 Jantar Std 2 2020.02.13
23 Przemysław Kucharski Warszawski 96 Jantar std 2
24 Jerzy Staszyński Nowy Targ 107 ASW 19 B
25 Marcin Ciepliński Aeroklub Stalowowolski 85 Jantar Std 3
26 Piotr Ligwiński Łódź 112 TBD
27 Piotr Jaszczuk Aeroklub "OrląT" Dęblin 102 ASW 19B
28 Kinga Tchorz Nadwiślański 44 TBD
29 Krzysztof Rycerz Aeroklub Warszawski 23 Jantar Standard 3
30 Marcin Bernaszuk Aeroklub Wrocławski 97 Jantar Std 3
31 Wiktor Czubski Aeroklub Ziemi Zamojskiej 62 SZD-55
32 Juliusz Pieniążek Aeroklub Podhalański 38 ASW 19B
33 Paweł Głowacki Leszno 25 Pegase 2020.01.21
34 Tomasz Hornik Nadwiślański / KKGT 7 Bravo
35 Marek Kamoś Aeroklub Poznański 66 Jantar Std 3
36 Rafał Siankowski Aeroklub Radomski 31 TBD
37 Mirosław Hercog Aeroklub Poznański 28 Jantar std2
38 Christoph Matkowski Gliwice 8 LS4 2020.02.24
39 Mateusz Zakrzewski Aeroklub Bydgoski 41 SZD-55
40 Maciej Kowalski Kielecki 50 Jantar std.3