Zgłoszenia: 18. Szybowcowe Mistrzostwa Polski w klasie Klub A, 16-26 lipca 2020

Zawody Szybowcowe

Szybowcowe Mistrzostwa Polski w klasie Klub A, 16-26 lipca 2020

Lp. Imię Nazwisko Klub Pozycja w rankingu PL Typ szybowca Wpisowe
Lp. Imię Nazwisko Klub Pozycja w rankingu PL Typ szybowca Wpisowe
1 Łukasz Kołodziej Rzeszowski 108 jakiś biały
2 Artur Łończuk Nadwiślański 51 Pewnie Jantar ale cholera wie
3 Michał Lewczuk A. Warszawski 35 Jantar Std 3
4 Paweł Wojciechowski Aeroklub Leszczyński 11 Jantar std 2 2020.05.18
5 Piotr Wojda Aeroklub Białostocki 104 Libelle 201 B 2020.05.18
6 Konrad Partyka Aeroklub Lubelski 68 Jantar St.3
7 Przemysław Bartczak Częstochowa/KSS 27 SZD 55-1 2020.05.04
8 Stanisław Biela Nowy Targ 60 SZD 55-1
9 Karol Pawlicki stalowowolski 76 Jantar std3
10 Jakub Kaczorowski Aeroklub Włocławski 79 Jantar Standard 2
11 Łukasz Kołodziej Rzeszowski 125 Jantar Std 2
12 Remigiusz Gwiazda Aeroklub Lubelski 17 Jantar Std 2
13 Piotr Brzozowski Aeroklub Lublelski 72 Jantar std2
14 Marek Sawczuk Aeroklub Warszawski 15 ASW20-F
15 Mirosław Izydorczak A. warszawski 12 Jantar std3 2020.05.19
16 Zbigniew Górecki Łódź 24 Mini-Nimbus 2020.05.07
17 Benedykt Jasik Aeroklub ziemi Lubuskiej 115 Jantar Std 3 2020.05.19
18 Dariusz Dembek Aeroklub Nadwiślański 57 Mini Mimbus
19 Andrzej Sznajder aeroklub leszczyński 105 PEGASE 101A
20 Marek Niewiaomy Aeroklub Bielsko-Bialski 175 Jantar std 2
21 Mikołaj Zdun Aeroklub Leszczyński 21 Jantar Std 2020.04.08
22 Agata Kaszczuk Wrocław 88 LS 1 F
23 Marek Herbreder warszawski 45 SZD-55
24 Andrzej Szczerba warszawski 43 Jantar std-2
25 Marek BIAŁY Radom 55 Jantar Std 3
26 wojciech Kubiak Aeroklub Krakowski 74 SZD 55 2020.02.17
27 Krzysztof Węgierski Aeroklub Kujawski 58 Std. Cirrus
28 Maciej Karczmarski Aeroklub Warszawski 34 SZD-55
29 Zbigniew Meller Aeroklub Poznański 77 Jantar Std 3 LC
30 Maciej Maciejewski Aeroklub Białostocki 98 Jantar Std 2
31 Miroslaw Wysocki Aeroklub Ziemi Lubuskiej 81 Jantar Std 3 2020.04.17
32 Rafal Elzanowski Radomski 109 Jantar Std.2 2020.02.13
33 Łukasz Kornacki Aeroklub Ziemi Mazowieckiej 14 Brawo
34 Jarek Michaluk Radomski 54 Jantar 3 std 2020.02.21
35 Wojciech Szczęsny Lubelski 40 SZD-48-1 Jantar Std.2
36 Grzegorz Głąb AZZ 129 Discus B 2020.02.14
37 Jan Lidke A. Cz. 155 Mini-Nimbus 2020.02.10
38 Stanisław Wujczak Leszno 16 Jantar Std 3
39 Arkadiusz Bajura Częstochowa 30 Mini Nimbus C 2020.03.09
40 Jerzy Mikołajczyk SAZM 134 Ls 4 2020.04.20
41 Łukasz Florkowski Ostrowski 42 Jantar Std 2 2020.02.13
42 Przemysław Kucharski Warszawski 96 Jantar std 2
43 Jerzy Staszyński Nowy Targ 107 ASW 19 B
44 Marcin Ciepliński Aeroklub Stalowowolski 85 Jantar Std 3
45 Piotr Ligwiński Łódź 112 TBD
46 Piotr Jaszczuk Aeroklub "OrląT" Dęblin 102 ASW 19B
47 Kinga Tchorz Nadwiślański 44 TBD
48 Krzysztof Rycerz Aeroklub Warszawski 23 Jantar Standard 3
49 Marcin Bernaszuk Aeroklub Wrocławski 97 Jantar Std 3
50 Wiktor Czubski Aeroklub Ziemi Zamojskiej 62 SZD-55
51 Juliusz Pieniążek Aeroklub Podhalański 38 ASW 19B 2020.05.18
52 Paweł Głowacki Leszno 25 Pegase 2020.01.21
53 Tomasz Hornik Nadwiślański / KKGT 7 Bravo
54 Marek Kamoś Aeroklub Poznański 66 Jantar Std 3
55 Rafał Siankowski Aeroklub Radomski 31 TBD
56 Mirosław Hercog Aeroklub Poznański 28 Jantar std2
57 Christoph Matkowski Gliwice 8 LS4 2020.02.24
58 Mateusz Zakrzewski Aeroklub Bydgoski 41 SZD-55 2020.04.09
59 Maciej Kowalski Kielecki 50 Jantar std.3